>

11. hrací týden: výsledkový servis

kotlarka, 11.06. 2017 Aktuality

KOTLÁŘKA - ARROWS

Kotlářka opět prohrává dva zápasy a nedaří se jí prolomit smůlu, kdy třetí víkend po sobě nepoznává chuť vítězství.

Včera jsme odehráli domácí zápasy netradičně v Brně, kvůli závodům na ploché dráze, ale i tak nás přijelo podpořit spousta skalních diváků a tímto bychom jim chtěli poděkovat za skvělou podporu i při domácích zápasech v Brně!

K samotným zápasům, oba byly velmi těsné, přinesly krásný baseball a prohry 3:2 a 4:2 mluví za vše. První zápas začal na kopci tradičně Honza Novák a pálkaři Arrows se na něj dlouho nemohli prosadit, až v 8. směně přišel zlom kdy po sérii šťastných hitů Arrows otáčí třemi body zápas ve svůj prospěch a Kotlářka v 9. směně nedokáže stáhnout běžce z met a aspoň zápas vyrovnat.

Druhý zápas byl velmi podobný jako první. Brzo jsme se ujali vedení, které nám vydrželo až do 7. směny, kdy pálkaři Arrows vyvinuli velký tlak na naše nadhazovače a skórovali hned čtyřikrát. Skóre se po 7. směně nezměnilo a Arrows vyhrála i druhý zápas právě 4:2 a dokázala že má letos skvělou sezónu.

Příští víkend nás čekají velmi důležité zápasy s Technikou opět v Brně, kde se bude rozhodovat o tom kdo bude postupovat do vrchní šestky. Držíme klukům palce, aby to příští víkend konečně prolomili a mohli ještě zabojovat o titul. Kluci budou rádi když si opět najde pár z vás cestu do Brna a pořádně je podpoříte v těchto těžkých zápasech.

!!!GO KOTLÁŘKA GO!!!

Starší články