>

Kotlářka day

PR Team, 24.10. 2019 Aktuality

V neděli 20. 10. proběhlo v baseballovém areálu Kotlářky Praha rozloučení s letošní sezónou. Počasí nám přálo, mladí hráči vyzvali své rodiče na slowpitch, potkaly se prakticky všechny generace hráčů Kotlářky, bez nadsázky od 5 do 55 let.

Kromě sportovního programu si všichni užili také společenskou stránku akce. Ani tentokrát nechybělo skvělé pivo od Pivovaru Matuška, který je již tradičním partnerem a sponzorem klubu. O občerstvení na grilu se postarali sami rodiče a přátelé klubu, k dostání byly i “nejlepší” hotdogy ve městě.

Proběhla také soutěž o nejlepší koláč sezóny. V neuvěřitelné konkurenci zvítězila Ivana Nováková se svými skvělými čokoládo-oříškovými řezy.

Vrcholem závěru sezóny bylo vyhodnocení nejlepších hráčů všech kategorií.

V kategorii U15 převzali oceněni z rukou svého trenéra Jakuba Cihláře tito hráči: nejlepší nadhazovač Kryštof Kalina, nejlepší pálkař Martin Kocián a nejužitečnější hráč Ben Morgan.

V kategoriích U18 a U21 ocenil trenér Ríša Kania tyto hráče: nejlepší nadhazovač obou kategorií David Komourous, nejlepší pálkaři Matyáš Kornacki a Honza Komorous, nejužitečnější hráči Honza Heller a Dan Riegger.

Nejlepšími hráči extraligy byli vyhlášeni: Daniel Padyšák - nadhoz, Scott Mulhearn -  pálka a Martin Mužík - MVP.

Starší články