>

ROZHOVOR: Ivan Aubrecht #1

PR Team, 13.01. 2020 Aktuality

Sezona 2020 se blíží čím dál tím rychleji a my vám tak budeme každé následující pondělí přinášet rozhovor s jedním z hráčů A-týmu, ve kterém se zeptáme na hodnocení sezony 2019 z jejich pohledu, zjistíme jejich cíle a očekávání, zeptáme se co o nich fanoušci Kotlářky ještě neví a na konec zjistíte co vám hráči vzkazují do nové sezony. Prvním hráčem, kterého si tak dnes představíme bude outfielder s číslem 1, Ivan Aubrecht.

Jak z tvého pohledu hodnotíš sezonu 2019?

Z minulé sezony mám trochu smíšené pocity. Znovu jsme se nedokázali probojovat do vyřazovacích bojů o titul. Dělali jsme velké množství chyb v obraně a na pálce to nebylo o moc lepší. Je toho tedy hodně co zlepšovat do nové sezony. Co se týče mně osobně, byl jsem hodně zaneprázdněný dokončením studia a organizací svatby a dalšími věcmi, takže jsem se nemohl baseballu naplno věnovat, tak jak bych si přál. Nicméně baseball mě pořád hodně bavil a tak se již těším na sezonu příští.

můžeš nám připomenout nějaký moment co ti zůstal z minulé sezony v paměti?

Jak už jsem psal výše, minulý rok byl pro mne mimo jiné rokem svatebním, a tak mi hodně utkvěl v paměti herní víkend proti Ostravě. Čtvrtek se konala svatba, v pátek se jelo do Ostravy a v sobotu potom myslím v Praze. Bylo krásné počasí a na zápas přišla velká část kamarádů, kteří byli i na svatbě. Byla krásná atmosféra, prostě takový fajn den na baseballe.

Jak zatím probíhá zimní příprava a offseason?

Myslím, že probíhá standardně. Jsem moc rád, že trenérem A-týmu bude i další rok Scotty. Myslím, že odvádí dobrou práci a jeho přístup mi celkem vyhovuje.

Na co se chceš v sezoně 2020 soustředit?

Chci se hodně soustředit na pálku, tak abych měl stabilní výkony bez větších výkyvů. Chci si ale hlavně baseball užívat a mít z něho radost a potěšení. To je totiž nejlepší recept na to být úspěšný i po výkonové stránce.

Jaké máš letošní cíle a prozradíš nám  něco co o tobě naši fanoušci ještě neví?

Myslím, že bychom se mohli poprat o místa v Czech series, vždycky jsem miloval atmosféru play off, takže by bylo skvělé jí znovu okusit. Nevím, s fanoušky Kotlářky jsme tak trochu jako rodina, tak o mne asi všichni vědí hodně. A pokud by bylo něco nového, rád to s každým z nich proberu po zápase u sklenice Matušky.

Co by si vzkázal fanouškům kotlářky a českého baseballu?

Můj vzkaz je prostý: "Přijďte se podívat na stadiony co nejčastěji. Vezměte sebou i rodinu, kamarády, kolegy z práce, no prostě všechny. Dejte si pivo, sledujte hru občas si zafanděte a uvidíte, že je to kvalitní zábava pro krásné, inteligentní a zábavné lidi, u které prostě chceš být!"

Starší články