>

ROZHOVOR: Anna Pavlíková #65

PR Team, 26.02. 2020 Aktuality

Blíží se nejen baseballová sezona, ale i ta softballová. Rozhodli jsme se, že vám tak budeme k pravidelným pondělním rozhovorům s hráči baseballového A-týmu přinášet i rozhovory s hráčkami toho softballového, ve kterém se zeptáme na hodnocení sezony 2019 z jejich pohledu, zjistíme jejich cíle a očekávání, zeptáme se co o nich fanoušci Kotlářky ještě neví a na konec zjistíte co vám hráčky vzkazují do nové sezony. Šestou hráčkou, kterou si tak dnes představíme bude catcher a 1B s číslem 66, Anna Pavlíková.

JAK Z TVÉHO POHLEDU HODNOTÍŠ SEZONU 2019?

Minulá sezóna pro mě byla menší comeback, jelikož jsem si udělala na pár let pauzu od softballu. Každopádně jsem si ji moc užila, poznala jsem nové tváře, které v době mého odchodu ještě nehrály softball a nemohla jsem věřit svým očím, jak šikovné a talentované holky to jsou.

MŮŽEŠ NÁM PŘIPOMENOUT NĚJAKÝ MOMENT, CO TI ZŮSTAL Z MINULÉ SEZONY V PAMĚTI?

Myslím, že nezapomenu den, kdy jsme jely hrát do Ostravy a mé věci spolu s catcherovským nějakým nedorozuměním zůstaly na Kotlářce. No co? Stane se… I tak nás to nerozhodilo, odehrály jsme pěkný softball a přivezly domů dvě výhry.

JAK ZATÍM PROBÍHÁ ZIMNÍ PŘÍPRAVA A OFFSEASON?

V první části zimní přípravy jsme se věnovaly především posilování a celkové fyzické zdatnosti. Teď už trénujeme softball, snažíme se zaměřit především na pálku, kterou doplňujeme cviky potřebné v poli, rychlost a přesnost hodů například.

NA CO SE CHCEŠ V SEZONĚ 2020 SOUSTŘEDIT?

V letošní sezóně bych se ráda zaměřila na pálení, jelikož bez bodů se nedá vyhrát.

JAKÉ MÁŠ LETOŠNÍ CÍLE A PROZRADÍŠ NÁM NĚCO, CO O TOBĚ NAŠI FANOUŠCI JEŠTĚ NEVÍ?

Myslím, že letos máme na to se dostat do finále a vyhrát ho, takže to bude asi cíl.

CO BY SI VZKÁZALA FANOUŠKŮM KOTLÁŘKY A ČESKÉHO SOFTBALLU?

Fanouškům bych ráda vzkázala, aby neváhali a přišli nás i kluky podpořit. Nebudou litovat.

Starší články