>

Season review 2020 - Anna Plzáková #77

PR team, 03.05. 2021 Aktuality

Softballová sezóna 2021 se blíží čím dál tím rychleji a my vám tak budeme moci každé následující pondělí přinášet rozhovor s jednou hráčkou našeho A-týmu, ve kterém se zeptáme na hodnocení sezony 2020 z jejich pohledu. Dozvíme se jejich cíle, očekávání a na konec, co Vám hráči vzkazují do nové sezony. Dnes si tak představíme polačku Anničku Plzákovou, která hraje s číslem 77!

Jak z tvého pohledu hodnotíš sezónu 2020?

I když jsme hrály hezky, bohužel mi připadá, že bylo spoustu úspěchů, kterých jsme nedosáhly, i když jsme na ně podle mého měly.

Kdo tě inspiroval tuhle sezónu?

Všechny moje spoluhráčky, od každého jsem si mohla vzít něco. Jak od zkušených starších hráček, tak od mladších kadetek, které mě inspirovaly svým bouřlivým nadšením.

Můžeš nám připomenout nějaký moment, který ti zůstal z minulé sezóny v paměti?

Ráda vzpomínám na soustředění na Hluboké. Klasicky nás to hodně sblížilo a turnaj, který se konal hned po soustředění, jsme si o to víc užily. A tím pádem nám to i mnohem víc šlo.

Jaké jsou tři důvody, proč se ti líbí být součástí týmu Kotlářka Praha?

Hlavní důvod je asi náš úžasný kolektiv, pak ta vzájemná podpora a samozřejmě kvalifikovaní trenéři. Je rozhodně znát vliv Máry Malého, který nás trénuje už třetím rokem.

Jak zatím probíhá zimní příprava?

Samozřejmě je to náročné, ale myslím, že jsme se jako tým opravdu zlepšily. Každá tvrdě maká, jak může a doufám, že se to v letošní sezoně na hřišti projeví.

Čím si se spoluhráčkami zpříjemňujete tréninky?

Bohužel kvůli karanténě jsme klasických tréninků moc nezažily, ale když už se nám podaří společný trénink, tak je to moc fajn.

Na co se chceš hlavně v sezóně 2021 soustředit?

Prioritou pro mě bude juniorská extraliga, kterou budeme s některýma holkama hrát za Spektrum. Vidím to jako jedinečnou příležitost a chci z téhle situace vytěžit co nejvíc. Můžeme tak posunout náš tým na vyšší úroveň.

Co sis odnesla z prohry v semifinále proti Joudrs?

Já osobně jsem na Joudrs bohužel nebyla, ale podle toho, co jsem slyšela, to byl hodně emotivní zápas.

Jak vidíš sezónu 2021, myslíš, že bude opět alespoň tak úspěšná, jako ta minulá?

Přirozeně bych si přála, abychom se neustále zlepšovaly a s tím i naše výsledky. S výsledkem minulé sezony jsem byla spokojená, ale samozřejmě budu ráda, když se letos umístíme ještě lépe.

Koho chceš vidět na tribuně při svých zápasech?

Mrzelo mě, že jsme v minulosti neměly tolik diváků, kolik bych si třeba přála. Takže doufám, že se to v tomhle letos zlepší, ať už se přijde podívat kdokoliv (třeba i naše řasokoule). Možná právě v tomhle by ten covid mohl k něčemu prospět. Všichni jsme teď byli dlouho zavření doma, a tak snad bude o naše akce větší zájem.

Co by si vzkázala fanouškům Kotlářky a českého softballu?

Softball je úžasný sport a doufám, že se tady bude v následujících letech jen rozvíjet a bude o něj větší a větší zájem. Tak by to mělo být. Doufám, že se s co nejvíce z nich potkám na všemožných softových a baseballových zápasech. Už se těším na jejich podporu!

Starší články