>

Season review 2020 - Magdaléna Kluhová #6

PR team, 17.05. 2021 Aktuality

Softballová sezóna 2021 se blíží čím dál tím rychleji a my vám tak budeme moci každé následující pondělí přinášet rozhovor s jednou hráčkou našeho A-týmu, ve kterém se zeptáme na hodnocení sezony 2020 z jejich pohledu. Dozvíme se jejich cíle, očekávání a na konec, co Vám hráči vzkazují do nové sezony. Dnes se Vám představí nováček, Majda Kluhová, hrávající s číslem 6!

 

Jak z tvého pohledu hodnotíš sezónu 2020?

Tato sezóna se mi líbila. Zlepšovaly a rozehrávaly jsme se, jak sezóna postupovala, až to vyvrcholilo oním semifinálem. Sice to byla prohra, ale i tak, nebo právě kvůli vývoji zápasu, to pro mě znamenal pěkný vrchol sezóny.

Kdo tě inspiroval tuhle sezónu?

Nejvíce mě inspirovaly holky, které nově přišly do juniorek. Ty byly pro tým opravdu velkou oporou.

Můžeš nám připomenout nějaký moment, který ti zůstal z minulé sezóny v paměti?

Z minulé sezóny mi na paměti zůstalo jedno večerní béčko, které se hrálo na Joudrs, někdy snad na konci sezóny. Byl to zápas za tmy, ale byla při něm příjemně uvolněná atmosféra -o nic nešlo, prostě jsme se sešly, abychom si užily hru.

Jaké jsou tři důvody, proč se ti líbí být součástí týmu Kotlářka Praha?

Přínosné tréninky (nejen z hlediska softballu, ale i sportu obecně); přátelské prostředí; při zápasech jsme opravdu tým.

Jak zatím probíhá zimní příprava?

Myslím si, že s ohledem na podmínky probíhá opravdu dobře. Jsem vděčná za to, že se trenéři snaží i přes všechny komplikace zařizovat různorodé tréninky.

Čím si se spoluhráčkami zpříjemňujete tréninky?

Vždy bývá čas si krátce popovídat. Podporujeme se.

Na co se chceš hlavně v sezóně 2021 soustředit?

Chtěla bych se hlavně zlepšit na pálce. Další věc, kterou bych si přála zlepšit, ale o kterou se snažím spíš dlouhodobě, je, abych se tolik nestresovala při hře. 

Co sis odnesla z prohry v semifinále proti Joudrs?

Zůstaly mi z toho smíšené pocity. Jednak jsem si z toho odnesla, že to opravdu můžeme zvládnout, chtěly jsme. A byla to bolestivá prohra. Na druhou stranu to byla hezká hra, oba týmy hrály pěkně a jeden z nich prostě prohrát musel... 

Jak vidíš sezónu 2021, myslíš, že bude opět alespoň tak úspěšná, jako ta minulá?

Tato sezóna bude každopádně dost odlišná - nemyslím si, že začně normálně. Pro všechny týmy to bude zvláštní, takže podle mě hlavně záleží na tom, jak rychle se po této době rozehrajeme…

A z pohledu nového systému - spolupráce se Spectrem je rozhodně zajímavý nápad a má to potenciál k tomu, aby sezóna byla úspěšnější.

Koho chceš vidět na tribuně při svých zápasech?

Asi kohokoliv, koho by sledování zápasů bavilo.

Co by si vzkázala fanouškům Kotlářky a českého softballu?

Ať to nikdo nevzdává, ačkoliv to vypadá s následující sezónou docela bledě.

Starší články