>

Kotlářka Praha pořádá výběry do svých řad!

PR team, 01.09. 2022 Aktuality

V úterý dne 6. 9. proběhnou Na Markétě výběry nových nadějí do našeho baseballového klubu. Zájemci si budou moct vyzkoušet nejen baseballové dovednosti, ale také se potkat s našimi úspěšnými hráči, které baseballová cesta dovedla až do národního týmu do 12 let, se kterým letos navštívili v rámci reprezentace země jako Španělsko, Německo, Rakousko, či Tchajwan.

Baseball je krásný a všestranný kolektivní sport, kde se slučuje radost z pohybu s týmovou synergií. Základní pilíře pravého baseballisty jsou fyzická zdatnost, disciplína (ať už v rámci úboru, či respektu k trenérům, spoluhráčům i soupeřům), schopnost bavit se hrou a radost z učení se něčeho nového.

Všechny zájemce od 6ti let rádi přivítáme v našem areálu, který se nachází na adrese: Zvoničkova 1925/1. Akce začíná od 17:00, kdy proběhne registrace účastníků a rozdělení do věkových skupin. Pro rodiče bude přichystaný výklad pravidel, informací a jiných zajímavostí o našem sportu, stejně tak jako občerstvení v našem bufetu.

Budeme se na Vás těšit! A pro ty, kterým se úterý bohužel nehodí, nevěšte hlavu, baseball na Kotlářce si můžete vyzkoušet celé září a říjen, v úterý a čtvrtek odpoledne. Veškeré informace naleznete na těchto webových stránkách!

Starší články