>

SK Kotlářka

Matuška Day Vol. 2

kotlarka, 07.08. 2018 Aktuality

Matuška Day Vol. 2 znamená nejen druhé pokračování úspěšného pivně-baseballového dne na Markétě, ale také jeho vylepšení! Dva výčepy, z čehož jeden přímo od profíků z Lokálu, znamenají, že stihnete dvakrát tolik piv! A to se vyplatí :-)
Kotlářka v sobotu 18.8. na domácím kolbišti vyzve v rámci extraligové nadstavby pražské rivaly Tempo Titans, a bude tak usilovat o cestu do Czech Series, finále české baseballové extraligy. 
Zápasy se rozjíždí ve 14 hodin, výčepy jakbysmet. Tak neváhejte a přijďte zchladit své žíznivé krky a užít si trochu té americké kultury. 
Vstupné 50 Kč.

Matuska Day Vol. 2 means not only another great day of beer and baseball, but also its improvement! Two taps, one of which from the Lokal professionals, means that you will be able to have twice as many beers! And that's a great deal :-)
On Saturday August 18, Kotlarka takes on their city rivals Tempo Titans in the Czech Extraleague play offs as they try to make their way to the Czech Series.
Games, as well as the taps, start at 2 PM. So don't hesitate and come to cool down your thirsty necks and enjoy some American culture.
Entry fee: 50 CZK